Versatile Blogger Award

                      
Zostałam nominowana do Versatile Blogger Award przez Lays oraz Mia Vlad za co bardzo serdecznie dziękuję! 

Siedem faktów o mnie: 
1. Muszę nosić okulary, jednak tego nie robię, ponieważ uważam, że wyglądam w nich idiotycznie, więc zakładam je tylko wtedy, kiedy nie mogę czegoś dojrzeć. Muszę sobie w końcu zakupić soczewki. ;_;
2. Mam na imię *śmiech* Marysia. Nienawidzę mojego imienia i wciąż winię moją mamę, że tak mnie nazwała.
3. Kiedyś miałam chomika - nazywał się Wariat. Kiedy zdechł nie mogłam się pozbierać i przez kilka tygodni przeżywałam jego śmierć. Od tego czasu nie mogę patrzeć na chomiki, bo od razu mam łzy w oczach.
4. Uwielbiam oglądać dramaty, wciąż szukam jakiś nowych i kiedy mogę, siadam przed laptopem z chusteczkami i oglądam.
5. Nie jestem zbyt rozrywkową dziewczyną. Wolę ciszę i samotność, chociaż dla wielu osób jest to dziwne. To tak, przecież imprezy i alkohol to wyznacznik osobowości. :')
6. Chodzę do liceum w innym mieście i wracam do domu tylko na weekendy.
7. Pisanie uważam jako odskocznię od codzienności. Zamykam się w pokoju i odcinam od świata, pisząc, pisząc, pisząc. Oczywiście kiedy mam wenę i chęci.
______________________________________________

Zostałam nominowana do Versatile Blogger Award przez Nuśkę Granger za co bardzo, bardzo dziękuję.
Siedem faktów o mnie:
1. Nałogowo czytam książki, na moim parapecie musi leżeć jakaś książka, żebym wieczorem mogła sobie poczytać, tuż przed snem.
2. Jestem wielką alergiczką. Przez pięć lat chodziłam na odczulanie, w formie szczepionek, jednak miesiąc temu zrezygnowałam, jako że odczulanie nie przynosiło wielkiego efektu. Tak i tak, muszę brać leki.
3. Mój tata jest nałogowym palaczem, a ja ciągle z nim walczę, przez co często się kłócimy.
4. Jestem niską osobą - ostatnio się mierzyłam i mam 1,62. Wzrost odziedziczyłam po mamie; jestem praktycznie trochę od niej wyższa.
5. Mam 17 lat.
6. Czasami, kiedy nie mam weny, ani ochoty do pisania, kładę się na łóżku i wpatruję w sufit do tego czasu, kiedy chęci do pisania wrócą i będę potrafiła wykrzesać z siebie choć dwa zdania.
7. Lubię gotować, tyle że czasami mi to nie wychodzi.
______________________________________________

Zostałam nominowana do Versatile Blogger Award przez Lili Blue, za co serdecznie dziękuję.
Zasady:
- należy podziękować nominującemu bloggerów
- pokazać nagrodę Versatile Blogger Award na swoim blogu
- ujawnić 7 faktów o sobie
- nominować 7 (lub więcej) blogów do owej nagrody
 - poinformować autorów nominowanych blogów
Siedem faktów o mnie:
1. Jestem uzależniona od kawy i mimo, że się krzywię, marudzę jaka to ona niedobra, i tak codziennie piję, zazwyczaj dwie, w zależności od dnia.
2. Chodzę do drugiej klasy LO o profilu mat-chem-fiz; moje liceum znajduje się w setce najlepszych liceów w Polsce  i jest nazywane Złotą Szkołą (taka promocja).
3. Bardzo się stresuję, nie mogę się czasami opanować. Ogólnie jestem osobą, która szybko się denerwuje i wystarczy słowo, żeby wyprowadzić mnie z równowagi.
4. Zepsułam laptopa i odzyskam go dopiero za trzy tygodnie - ubolewam nad tym faktem. Do tego czasu zdążę wyrzucić telefon przez okno; tak mi się czasem zawiesza, że od razu nerwicy dostaję. C:
5. Kocham pić herbatę w zimę. Gdy się uczę, co pół godziny chodzę wstawiać wodę, by zrobić sobie nową herbatę. Zapominam jedynie o wynoszeniu kubków, przez co zawsze zbiera mi się ich strasznie dużo na biurku.
6. W tym roku będę obchodziła 18 urodziny. Właściwie to rocznikowo już je mam.
7. Kompletnie nie wiem co chcę zdawać na maturze i co chcę robić w życiu. Zastanawiam się nad psychologią albo pedagogiką wczesnoszkolną, ale co z tego wyjdzie, skoro nie mam rozszerzonego polskiego? Nie mam pojęcia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Layout by Alessa Belikov