O autorce

Dawno nie uzupełniałam tej zakładki, więc uznałam, że nadszedł już ten czas. Trochę się zmieniło, więc…
Rocznikowo mam dwadzieścia lat. W tym roku zaczęłam studia na kierunku pedagogiki, co jest zupełnie niezwiązane z tym, czego uczyłam się w liceum. Staram się jednak nadrobić zaległości i jakoś mi to idzie. Nadal nie wiem, czego chcę od życia, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się znaleźć ten sens.
Jaka jestem? Ludzie mówią, że jestem osobą pomocną, która nie waha się, gdy ktoś jest w potrzebie. Trochę za dużo myślę, za dużo analizuję i za dużo od siebie wymagam. Jestem nieśmiała, a czasem głupio odważna. Zanim poznam nowych ludzi, muszę się długo do nich przekonywać. Łatwo zdobyć moje zaufanie, ale równie łatwo można je stracić. Szybko się irytuję, gdy coś nie idzie po mojej myśli, potrafię być opryskliwa i sarkastyczna. Jestem raczej typem samotnika, który woli spędzić weekend w domu, przy dobrej książce i herbacie, niż szaleć w klubie. Nie lubię pozostawiać rzeczy niedokończonych, dlatego zawsze dążę do skończenia tego, co zaczęłam. Mam dwie wspaniałe przyjaciółki, na które zawsze mogę liczyć i za co jestem im ogromnie wdzięczna. 
        W blogowym świecie jestem M., w realnym jestem Marysią. Niska, bo niecałe metr sześćdziesiąt trzy, z brązowymi oczami i takimi też włosami. Patrzy na świat raczej pesymistycznie, chociaż innym próbuje wmówić, że wszystko się uda. 
Czym się interesuję? Najbardziej kocham pisać (inaczej by mnie tu nie było). Czytanie książek, oglądanie seriali i jazda na łyżwach — to sprawia mi ogromną przyjemność. W przyszłości… nie jestem pewna, co chciałabym robić. Mam nadzieję, że niedługo uda mi się to odkryć.
Oprócz pisania NWW prowadzę także Katalog Granger z trzema świetnymi dziewczynami. Zapraszam również tam!
Kontakt do mnie:
gg: 47525122 
M.
(09.02.2017)

5 komentarzy:

 1. Pedagogika rządzi.:D Jaka specjalizacja? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze żaden, specjalizację wybieramy na koniec drugiego semestru i mam zamiar wybrać wczesnoszkolną. :D Ty też pedagogika? :D

   Usuń
  2. Tak, tak, mnie zaraz czeka obrona licencjatu.
   Tak, pedagogika społeczno-wychowawcza z resocjalizacją.

   Usuń

Layout by Alessa Belikov